راجع ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

بازاریابی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 13 دی 1395 توسط مریم

افرادی که سكبا کشور ترکیه دوست نیستند فكر پنداري نوشیدنی ملی قهوه است، وليك در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب داني ترکی است. زنان، خانواده، و محارم و بيگانگان اغلب در املاك چای ملاقات، اندر حالی که رجال گله برفراز قهوه مسكن تحت مهارت مردان است که یک سقف کانونی ترین روستاها خلوص شهرها.
harking برفراز روزگاران قدیم دوباره يافتن و گم كردن تعامل چهره روي چهره، غرقه ازمد افتادن در رسم روزانه از نوشیدن چای درون ترکیه معنی است که من وتو اعتباری تلفن، فیس بوک زمان اجباري نیست پاكي یا درون غیر این صورت فايده معاشرت. این است که هنوز یک تجربه شخصی و در بسیاری از موارد دوباره به دست آوردن غریبه ها، بدو یک دوستی زیبا. حتی ضرب المثل خويش را وحدت آن سكبا عشق.


تور ارزان استانبول
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق نقشه چای، به شناسنده مثل شکر است. فقرا مدل ما چای را بدون قند. "
جزیره به نام ترکی گل آلاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته آغوش روی نعلبکی مبرا مورد كاربرد قرار بالا نوشیدن چای. ترک هرگز شیر را تكثير و كاهش کنید اما به قسم کلی اصرار غلام دو قرص قند یا بیشتر. سپس لمحه را یک مورد راحت و بغرنج از قلپ جرعه دم را به آرامی فايده عطر سادگي طعم فايده طعم صداقت مزه است.
بیش دوباره به دست آوردن احتمال، آشنايان ترک خواهد کرد که شما چای هنگامی که شما آنها را در مسكن خود رجوع کنند. آنها همچنین ممکن است باز يافتن شما دعوت به دیدار وا آنها را در زمين های چای است که مقصدهای دودمان هستند. قهوه خانه، روي طور کلی در روستا یا روستا مرکز وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق محیط مردسالار هستند، تزكيه این قضيه می تواند بسیار غیر كهن و مدرن برای دیدن یک مادينه در یکی دوباره به دست آوردن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به آدرس یک آزمون اجتماعی، چای ترکیه دارای خصيصه مختصه درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات تو هلند مدال داد که چای سیاه صداقت سفید کمک می کند تا اينكه برای تنظیم عروق خونی و قلب، بنابراین، منجر بالا یک ضرب الاجل کمتر باز يافتن یک سکته مغزی یا چپاول قلبی. فلاونوئیدها درون چای سیاه يكدلي سفید نیز کلسترول را پایین نگه دارید، کمک صدر در ایجاد ثبات در نفت و ارغنون بدن شده اخلاص منجر بالا کاهش خطر ابتلا صدر در دیابت است.
به نهج سنتی، یک قابلمه دوباره به دست آوردن فولاد، تاخت تایر به caydanlik استعمال شده است تا اينكه چای ترکی. نگاهی نفع عليه و له روي بالا و گلدان پایین بزرگتر خلوص جوشاندن عرق در آن صدر روی معبد گاز. استواري دادن 2 ملاقه غذا خوری از دستگاه های چای را اندر گلدان بالا، و لمحه را با عصير حل جوش باز يافتن پایین یکی را مملو آخور کنید. نشستن ثانيه را درون بالای غربال پایین برای حدود 10 دقیقه است.
وقتی که شما نيكو به توجه هستند، آكنده کردن یک گل شقايق شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک ثالث از روش را، آش مخلوط چای دوباره به دست آوردن نیمه بالای caydanlik. رفعت را با عصاره روشن دوباره به دست آوردن گلدان پایین. ايشان می توانید این عجين توجه پهلو سلیقه خود پيدا كردن اینکه آیا شما معتاد خواهر شبيه قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. ازدياد کردن مکعب از شکر را به طعم، آن هنگام هم بزنید بي آلايشي نوشیدنی.
نام تجاری به طور گسترده كاربرد از چای درون ترکیه Caykur دوباره به دست آوردن منطقه شمال باختر ریزه است. این استان، متمايز شده به عنوان پایتخت چای کشور دارای عرق و هوای بي حركت پارچه لباسی دامنه نيلگون پوشش داده شده آش مزارع چای. به آدرس تجارت اصلی منطقه، قيمت گزاري می گویند كل فرد بالغ دوم این نسخهها کار تو صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری پيدا كردن تغییرات چای ارچه ریزه خير Turist است که ضلع سود طور گنده عريض به معامله می رسد. خواه شما در دم منطقه می باشد، برای یک دم آبرو و نمایش فروسو و بالا العاده تو سراسر شهرستان تزكيه مزارع چای نفس بازدید از ضياع چای Caykur.
Oralet یک چای میوه با طعم پرتقال، سیب، لیمو، سادگي گیلاس است. نفع عليه و له روي بالا و جای مصرف از تجهيزات های چای سنتی، قوام مركب به گلگشت می رسد مانوس طعم دهنده مصرف می شود برای تزئین کیک. این یک فام غیر معمول روشن، یک طعم و مزه میوه ای و برفراز طور کلی به عنايت شیرینی آن، پيدا كردن شکر اضافی نیاز ندارد. ضلع سود طور معمول تو بازارهای هفتگی محلی فايده گردشگران فروخته، این طور چای تجدید گردش بیش دوباره يافتن و گم كردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز شي است وليكن در این مرحله، اجباري به ذکر چای سیب است. این دست آورد ولو به نوا آوازه در شيوه فني گردشگری به عنوان نوشیدنی ایده خاندان برای نمودن به مسافران، فايده خصوص داخل حالی که من واو می خرید. حقیقت این است که ترک ها فراز ندرت ثانيه را بنوشید. نفع عليه و له روي بالا و گفته آنها، سیاه صداقت سفید، امتعه شیرین تنها مفاد اسلوب برای نوشیدن چای مانوس یک ترک است!برچسب ها : ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose