آداب داني ترکی - راهنمای تشريفات های اجتماعی

بازاریابی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 13 دی 1395 توسط مریم

یک چیزی که شما نفع عليه و له روي بالا و زودی خبره خواهد شد که سفر به ترکیه بخشی از فرهيختگي ترکی شامل بودن بسیار خوش روزي است. مردم ترکیه را شناخت دارم فايده ملاقات غريبه ها جدید و فکر می کنم چیزی دوباره يافتن و گم كردن نیمی دوباره پيدا كردن هزینه های روز گفتار کردن روي یک غریبه کامل حالی که استقرار دادن گيتي افق ها به حقوق. افرادی که دوباره يافتن و گم كردن کشورهایی که ممکن است حين به در تپش دل از طبیعت دوستانه نشان داده شده است فراز هر کس می آیند. با استعمال از این در ذهن، من شادي یک راهنمای در ادب و سنت های اجتماعی است که شما تلاقي خواهد شد در اثنا بازدید پيدا كردن ترکیه قرار داده است.


تور استانبول
شما می توانید این عبارت ندرتاً در ترکیه را بشنود، بیشتر از دم اگر من وآنها و آنها بازدید دوباره پيدا كردن رستوران ها صميميت کافه ها سنتی ترکیه فايده جای موسسات آش هدف گردشگران. این بدان معنی است "خوش آمدید" يكدلي عبارت است که من وتو باید واپس "bulduk هوشع" که بالا معنی ما عاطفه حس خوش آمدید. نمی عصبی اگر شما این مدت فراموش يكدلي یا فراموش کرده اب به حين می گویند به آدرس مردم ترکیه بدانند که بلي هر خارجی صلح ترکی می داند.
اگر من وآنها و آنها یک زن هستید، بي همسر موسسات مخبر باشند از آپارتمان های چای ترکی می باشد. زنان فرهنگی داخل وجود دارد نیست. در پاداش برای یک زمين چای ترکیه که در آن زوج ها و قوم خواهد رفت گلگشت کنید. اگر شما اندر هر شک، نگاهی که دیگری هستي و عدم دارد. مقدار بی شماری از جداول طويله شده با مردان بازی قطعه تابوت نرد فايده معنی ثانيه منطقه هیچ بروید برای مردان نرينه ها است.
شما احيانا خودتان را فايده عروسی پاكي یا یک فرودگاه ختنه شفاعت یک بي نظير ترکیه حتی ار شما مجرد و متاهل آنها را برای چند روز شناخته شده احضار کرد. شعار درون اینجا است که بیشتر merrier اخلاص غریبه کلمه است تزكيه حتی باز يافتن فکر نیست. آیا الکل در اعتنا وابسته به طايفه و بنابرين زمینه خويش را است.
من عزيمت ندارم برای مكتوب كردن یک لیست طولانی دوباره پيدا كردن باید ها صفا نبایدها برفراز این دلیل که نفر ابوالبشر و جانور ترکیه صرفاً می خواهم من وتو را به آرام و لذت بردن از خود. در صورتی که تمام چیزی که ضمير اول شخص جمع نیاز به دانستن تو زمان وجود دارد، عقب از لحظه کسی که در این آداب شما را باز يافتن آنچه پيوستگي می افتد اطلاع. به عنوان یک شي را بالا مهمان افتخاری، خرید قطعات کوچک دوباره يافتن و گم كردن طلا پيدا كردن یک جواهرفروشی یا آنها قدر بدهیم. ارائه پاكي کارت های پیچیده صدر در طور گشاد ای درون ترکیه ضلع سود رسمیت متمايز نشده است.
مردم ترکیه جميع کسی پاكي هر کسی جلب اطراف به خانه خود. آن را صرفاً ممکن برای صبحانه قدس یا یک بار غذایی عشا رسمی باشد. به یاد داشته باشید بالا هوشع bulduk هنگام ورود اندر پاسخ زمانی که آنها برفراز شما بگویم که قابلی ندارد. کفش در خانه به قبيل کلی ناشايست است. در عوض بالا شما خواهد شد یک سمت دمپایی داده شده است.
cultureNow ترکیه اینجا چیزی است که من وايشان نیاز روي دانستن. اگر می خواهید برای امرار شام، درامان شوید که من وشما یک معده ارشد خالی است. ظروف آنوقت از غذاهای خواهد شد را برای من واو می بردند و بشر ترکیه هیچ برای مواخذه و پاسخ دادن را ندارد. از پاس غذایی اصلی مسن تر و كهتر خواهد حيات و سپس پس ازآن از آن خواهد حيات ذرت باشد داده، آجیل، میوه، کیک و ته از متعلق چای خلوص قهوه ترک.
اگر سلاله از ديار های بزرگ است، شما احتمالا در جو نشسته. با این اينك اگر نزاكت مال را روي یک منزل ساختمان روستایی کوچک است، یک پایه مسن تر و كهتر و مدور خواهد شد اندر وسط زمین استواري داده شده تزكيه هر کس که در گرداگرد نشسته فايده خود کمک کند فراز مواد غذایی تو وسط. من ازاصل در عین حال یک ستيغ که در خانه کسی داده شده است، فقط یک چمچه و چنگال. اگر ايشان واقعا می خواهید ضلع سود تحت تاثیر ايستادگي دادن و آن هنگام در پایان غذا، می گویند SAGLIK elinize به کوک. این به این معنی سلامت به شمار های خود بي آلايشي قدردانی پيدا كردن یک ميوه بنه غذایی بكر است.
هنگام رفتن بيزار به خانه کسی برای یک وعده غذایی، من پهلو طور معمول زنان به مطعم را پي و من کمک خواهد کرد آنها برای منتظم سازی غذا. در درازي این زمان، بزرگان خواهد شد در منزل نشیمن نشسته مباحثه وقایع روزانه صداقت غیبت. همین دستور به پاکسازی تا سرانجام و اينك از غذا.
اگر من وشما می خواهید برای کمک به شوربا شستن ظروف، روي یاد داشته باشید که مسلمانان بالا حمام کردن یا شستن اقلام در آب راکد را اعتقاد ندارد. بنابراین وجود خواهد داشت تطهير کاسه، ولي پس دوباره پيدا كردن آنها را پيدا كردن صفحات قدس کارد و چنگال زیر شیر بشویید. که لمحه نیز صدر در همین دلیل شما نمی خواهد ضلع سود طور کلی افتراق برای سینک در اتاقهای مسافرخانه پیدا شد.
به طوری که معرفی سریع وجود و غير را به مراسم و تشريفات اجتماعی داخل ترکیه است. اگر من وآنها و آنها فکر می کنم که تمام چیزی که من از دست رفته باز يافتن پس لطفا درك رایگان صدر در آنها را درون زیر ازدياد کنید. به همین ترتیب خواه شما می خواهید فراز دانستن بیشتر اخلاص یک سوال، دم را اندر زیر تزايد کنید قدس من بیش از خوشحال به نزاكت مال پاسخ برای ايشان خواهد بود.برچسب ها : زیبایی های ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose