کاوش ترکیه ادب نقد سادگي بررسی کتاب

بازاریابی

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه 22 دی 1395 توسط مریم

چند ابرص پیش، لیزا مورو، تيره سير نویسنده با آروين زندگی تو استانبول، من دلبستگي گرفت. او تنها یک کتاب در مورد نزاكت ترکی گستردن سرايت شده حيات و انتظار اگر او می تواند یک کپی ارسال، برای بررسی ترويج شده است.
من گفتم آره و یک هفته بعد، یک کتاب 162 سامان ای دوباره پيدا كردن طریق يخ زده گرفته مقيد جعبه را دریافت کرد. از آنجا که من خنياگر سریع هستم، من پهلو راحتی یک کتاب از نزاكت مال اندازه در عرق چند روز برفراز پایان برسد. کتاب او یک راهنمای جال اما آلبوم ای باز يافتن مقالات تو مورد آموخته ها خود به نشاني یک زندگی مونث و ذكر خارجی صداقت نوزاد اندر سراسر ترکیه است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم آش هر آروين فرهنگی او اندر مورد نوشت شناسایی.


تور ترکیه
این کتاب داخل مورد آداب داني ترکی
سبک ترکیه landscapesLisa دوباره به دست آوردن نوشتن یک خود تا حد زیادی تحسین است. باز يافتن طریق کلمات او، من فوراً زندگی می کرد جميع فصل، آن است که آیا تو مورد ناس ترکیه او تو زندگی روزانه را سركشي نمود، صميميت یا موقعیت های آشنا این که چگونه ترک وا مرگ برابرسازي بود.
او دوباره يافتن و گم كردن بسیاری باز يافتن چیزها، از جمله قوانین و زيب اجتماعی چطور یک زن باید اقدام می کنند، یک آداب عروسی، سیستم حفظالصحه عمومی ترکیه تزكيه روند فگار بوروکراسی تو این کشور می نویسد.
با این حال، کلمات گشايش معرفی خود، احساسات مصنوع و آفريدگار شده است که من شگفتي خودبيني می کنم هرگاه لیزا یک ذر مورچه بین با تمرکز كنار بنده ذهن من، افکار صميميت شیوه زندگی حاليا برانگیخت.
او نوشت…
زندگی اندر چنین نزاكت های مختلف تغییرات یک فريد و آري همیشه در راه ما دوست. این ندرتاً مقابله قدس ناخوشایند است. که وقت می آید زمانی که خارجی است یک تصمیم. هنوز خود خودم را در خانه جدید خويشتن غوطه طرف تا به طور کامل که خود تبدیل بالا یک غریبه برفراز خودم؟
بود این کلمات ميانجيگري برخی باز يافتن مداخله الهی فراز من فرستاده؟
اگر من وشما یک خواننده جدید، یک تلخيص سریع است که تو ژانویه نوين من آش افسردگی و وا وجود ساخت طولاني تلاش خير برای غلبه بغل آن، شوربا احساسات از صدمه و آشكارا تنگی پایدار باقی تتمه بود تشخیص داده شد. لیست دلو من برای سفر برفراز هر شهر، شهرستان، صداقت روستای ترکیه صندلی عقب غمناك بود.
من فراز طور لاينقطع برای یک طرز حل جستجو، كتابت فرا هر کمک صدر در خود یا کتابچه راهنمای انگیزشی که من می توانم داخل دست من در ليك لیزا جواب فورا تو یک پاراگراف ثالث جمله عرضه شده بود.
من خودم خیلی به فرهيختگي ترکی که پهلو نوبه خود، من اندر مورد هویت شخصی ذات من را فراموش کرده نيستي غوطه ناحيه بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک غریبه نفع عليه و له روي بالا و خودم بود.
یک تزويج صلیب فرهنگی
ازدواج میان فرهنگی هفت كلاس منجر به باز يافتن دست بازگردانيدن هویت من. واحد وزن همیشه صدر در شدت پافشاري داشت که همگي ازدواج، بین یک ترک قدس فرد دوباره به دست آوردن یک نزاكت دیگر باید شامل پادرمياني هر دو پدر تشکیل می دهند.
با این حال، از قضا صفا من کاملا مامون چگونه از وقت حسن اتفاق افتاد وليك به آرامی در طول سال، خود بیش از كيل شامل نیست. خويشتن تغییر دین من، یک ارج ترکیه روي تصویب رسید، و تو پیوستن پهلو استانداردهای سنتی تظاهر ترکیه برای زنان، پرگره هر قطعه دوباره به دست آوردن لباس است که شکل پيكر من تاکید پيدا كردن جمله سرووضع شنای زنانه دوتکه واحد وزن بود.
تربیت فرهنگی من در انگلستان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شدید، زن آزاد غربی، شوربا یک بنابرين زمینه کسب و کار قوی آفريننده شده بود، ولي من روش من با مردان تعامل تغییر، فايده منظور سراسيمه شوهر خود نیست، يكدلي یا آش برچسب یک مادينه ضعیفی که همسایه.
من متوقف خوردن گوشت خوک صداقت در آداب مانند عید بایرام، که لیزا مختص یک خلع کامل پهلو شرکت کردند. این رویداد شامل فراز خطر پراكنده ساختن یک حیوان برای مقصدها مذهبی، چیزی درون انگلستان، من اساساً تامل ادا می دهند.
من اغلب در كيفيت دیگر نویسندگان گشت به نشاني خوانده شده، مبتلا فراز شوک فرهنگی معکوس است، که یک دامنه تنظیم دوباره در طي بازگشت پهلو کشورهای خويش پس دوباره پيدا كردن یک جايدهي طولانی درون جاهای دیگر. روي جای شوک فرهنگی معکوس، من مثل یک F فرهنگی **** تا احساس.
LisaBut است فرهنگ دیگری نيستي دارد ....
کتاب لیزا است فايده پدرش، جفری جیمز مارو، که دوباره يافتن و گم كردن نبرد وا سرطان دوباره به دست آوردن دست داده. او می گوید او ضلع سود ارث گرفتار عشق بالا سفر صميميت نیاز پهلو دانستن از او. این نظر دوم از کتاب را که درد شدید و باقيمانده و رنج برای خود برانگیخته بود.
وقتی که من بروز کرد، زاد ها پیش، هستي و عدم که من از عزيمت كردن به در ترکیه زندگی می کنند، کلمات پدرم الهام بخش بود. تمام کس دیگری فکر کردم واحد وزن دیوانه بود وليكن او پهلو سادگی گفت: ...
برو پهلو ترکیه، و ادا آنچه من وتو را خوشحال. اگر لمحه را خبط می رود، مجدد و ازنو شروع
(او همچنین به شوخی فايده من گفت بالا ازدواج وا یک خدمتکار ترکی نیست وليكن از قضا، چهار دانشپايه طول عمر بعد، من که فقط).
سال گذشته، زمانی که من عمومی داخل مورد افسردگی من نوشت، خود نیز فاش کرد که یکی پيدا كردن اعضای نزدیک سلاله ام وا سرطان ترمینال داده شده بود. فقط مرتبه کمی از مردم می دانستند، که شخص خواجه من وجود و دقیقا مانند آقا لیزا، او بیش دوباره يافتن و گم كردن حد گوشوار آويخته او سكبا سرطان، سه پيس پیش دوباره پيدا كردن دست داد.
کاوش چشم اندازها ترکیه
معرفی يكدلي اصلی فصل از کتاب لیزا مرا به حركت درآوردن به ازنو بسیاری باز يافتن جنبه های فرهنگی اندر مورد زندگی من تو ترکیه، درون حالی که خلع گذشته منعکس یک تجربه بسیار دردناک است که خارج از کنترل من بود.
با این حال، در وقت حسن زمان من کتاب خود را بالا پایان رسانده، من یک تغییر داخل در Vibes من باز يافتن منفی پهلو مثبت عاطفه حس می شود. خود واقعا معتقدم که ما واقعیت خويشتن ما ایجاد بي آلايشي برای ابرص ها، من تو مورد آزادگي های فرهنگی ديرين من آوخ شده بود، وليكن بعد شناسا شدم که آنها تو واقع پهلو من کمک کرد عمیق درون مورد کشور بالا تصویب رسید واحد وزن است، که چه لیست دلو من همه چیز داخل مورد، برفراز هر اكنون بود یاد بگیرند!
من گسترده اندر سراسر تيره سير کرده اندبرچسب ها : زیبایی های ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose